Kao što je naš Internet portal izvestio prethodnih dana, sutra u 12 časova zvanično počinju radovi na rekonstrukciji dela starog novosadskog puta na deonici Banstol-Sremski Karlovci. Stigla je i zvanična potvrda iz kabineta pokrajinskog premijera Igora Mirovića koji će zajedno sa potpredsednicom Vlade Republike Srbije i ministarkom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture prof. dr Zoranom Mihajlović i v.d. direktora JP ,,Putevi Srbije“ Zoranom Drobnjakom, predsednikom opštine Inđija Vladimirom Gakom kao i sa predstavnicima izvođača, obeležiti početak radova na pojačanom održavanju državnog puta II A reda broj 100, deonica Sremski Karlovci – Banstol.
Dugo se očekivalo pa dočekalo,radost za vozače na ovom djelu izravnavanje puta,ali i za ljubitelje prirode i turiste zbog popravke ili izgradnje puta od Banditima do Iriškog venca.Bravo sto puta!