Klizalište Inđija
Kao što je i bilo reči prethodnih nekoliko nedelja svi inđinčani, pogotovo najmlađi moći će da uživaju u zimskim čarolijama na ledu.
Svečano otvaranje gradskog klizališta zakazano je za četvrtak 20.decembar u 18 časova.
I ove godine prilikom otvaranja biće organizovana velika žurka na ledu, uz prateće sadržaje u vidu svetlosnih efekata i muzike.

Kako su istakli nadležni u Inđiji, klizalište je ove godine postavljeno ispred tržnog centra kod sata, iz razloga što uskoro počinju pripremni radovi za uređenje parka kod Gimnazije.
https://www.facebook.com/pazovaindjijavesti/photos/a.206703163240774/362698694307886/?type=3&theater
Kako i prethodnih godina đaci svih osnovnih škola sa teritorije inđijske opštine pohađaće školu klizanja.Klizalište će biti otvoreno do 1. februara.
U susret novogodišnjim i božićnim praznicima očekuje se da na dan otvaranja klizališta bude upaljena dekorativna rasveta u centru grada.
VIDEO SA PROŠLOGODIŠNJEG OTVARANJA
https://www.facebook.com/pazovaindjijavesti/videos/2153050358289423/
1 thought on “ŽURKA NA LEDU: Klizalište se otvara 20. decembra u 18 časova”