Na 11. Međunarodnom turniru „Čoka 2018 karate klub „Sensei“ je učestvovao sa 4 takmičara osvojivši dve zlatne medalje.
U pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji kadeta najbolji je bio Crnobrnja Milan, a zlatom se okitio i kata tim u sastavu Jakovljević Marija, Bojić Vladislav i Korać Nikola.
BLIŽI SE DAN OSLOBOĐENJA INĐIJE-22.OKTOBAR

Na takmičenju u Čoki učestvovalo je 35 klubova sa 400 takmičara iz Slovenije, Mađarske, Rumunije, Čehoslovačke, Federacije BIH i Srbije.
OD 1. DO 7. OKTOBRA SE OBELEŽAVA DEČIJA NEDELJA
Ovo je bio i kontrolni turnir pred odlazak na predstojeće Svetsko prvenstvo i Svetski Kup u Moldaviju koji će se održati od 12-14. oktobra.
GERONTODOMAĆICE: Simbolični pokloni i topla reč za stare sugrađane