Radovi na izgradnji vodovodne mreže u Vojki su u četvrtoj fazi, gde je u toku izgradnja mreže u nekoliko ulica u ovom staropazovačkom naselju. Reč je o jedinom naseljenom mestu u kojem nije postojala vodovodna mreža.
Investicija je vredna 21, 5 miliona dinara, od toga 18 miliona je obezbeđeno iz sredstava Uprave za kapitalna ulaganja AP Vojvodine, a 3,5 miliona dinara iz budžeta opštine Stara Pazova.

-Ovo je veoma značajna investicija za našu opštinu, te se zahvaljujemo Vladi Vojvodine i Upravi za kapitalna ulaganja koji su prepoznali značaj izgradnje vodovoda. Očekujemo da će radovi na ovoj fazi teći predviđenom dinamikom i da ćemo iduće godine sva domaćinstva priključiti na vodovodnu mrežu poručio je Đorđe Radinović, predsednik opštine Stara Pazova.
Plaža „Venecija“ uskoro spremna za posetioce
Radovi na izgradnji vodovodne mreže su počeli 2016. godine, očekuje se da će 4 faza biti završena do jeseni a da će kompletna vodovodna mreža biti završena iduće godine poručuju nadležni.
U prethodnim fazama je urađena Vojvođanska ulica, Cara Dušana i račvanje ulica Svetog Save, Braće Kočijašević i Karađorđeva odakle se nastavljaju radovi u ovoj fazi.
Kako je bilo reči 4 faza obuhvata radove na dva kružna prstena, jedan prolazi kroz ulice Karađorđevu, Sestara Grujić, Stevana Popova i Nešinu, a drugi kroz ulice Nikole Filipina i Majur.