Foto: privatna arhiva/FB Vladimir Klasan
Inđijski velemajstor Vladimir Klasan osvojio je sa šahovskom reprezentacijom Srbije još jedno zlato, na olimpijadi za gluve u Mančesteru.
Vladimir je tim povodom na svojoj facebook stranici napisao:
Nakon pojedinačnih titula prvaka Evrope i sveta, konačno sam postao olimpijski šampion, jedino odličje koje mi nedostaje! Na ovaj način sam kompletirao sahovski Gren Slem i postao sam jedini igrač u istoriji šaha gluvih sa tri zlata!! NAPRED SRBIJAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

DIMITRIJE GAĆEŠA: Istorijski uspeh za mladog strelca
Podsetićemo, Klasan je prošle godine osvojio zlato na evropskom prvesntvu u šahu za gluve i nagluve, koje je održano u Švedskoj, a 2012. godine je je osvojio i svetsku titulu u Kazahstanu.
SVAKA ČAST ZA VLADIMIRA!!!
BATA PLATIŠA: Od pizza MAJSTORA do proizvođača UNIKATNIH britvi