Obraćamo se svim sugrađanima sa apelom da zajedno čuvamo zajedničku imovinu. U prethodnom periodu zabeležena su oštećenja kanti za otpatke i klupa u parku, kao i ispred Centra za kulturu. Više kanti za otpatke i klupa je polomljeno ili potpuno uništeno, što narušava izgled parka i smanjuje bezbednost i udobnost za sve posetioce. Park je zajednički prostor namenjen odmoru, rekreaciji i druženju, i njegovo očuvanje je odgovornost svih nas.

Apelujemo na građane da se ponašaju savesno i da svaki oblik vandalizma prijave nadležnim službama, kako bismo zajedno doprineli očuvanju javnih površina.