KBK „Jedinstvo“ uspešno je nastupio na Državnom prvenstvu održanom proteklog vikenda u Kraljevu, gde je učestvovao sa 12 takmičara.
Osvojene su četiri bronzane i jedna zlatna medalja. Zlato je pripalo Sergeju Lazoviću, koji je zauzeo prvo mesto u svojoj kategoriji.

Lazovića uskoro očekuje Balkansko prvenstvo u Novom Sadu, gde će nastupiti kao član reprezentacije.
