Inđijski atletičari
Članovi Atletskog kluba Inđija Miloš Malešević i Miloš Segedi nastavljaju da ostvaruju sjajne rezultate, te su na nedavno organizovanoj trci u Aranđelovcu ponovo pokazali da su najbolji. Malešević je osvojio prvo, a Segedi treće mesto na trci „1.300 KAPLARA“.
Sportski Savez Aranđelovac i Sokolski Savez Srbije, pod pokroviteljstvom Opštine Aranđelovac organizovali su na gradskim ulicama OVU sportsku manifestaciju na stazi dugoj 10km.
Reč je o trci koja se organizuje u znak sećanja na stradanje intelektualne omladine, koja je poslata da se bori za slobodu Srbije u Velikom ratu, kao poslednju nadu za spas zemlje.


Atletičari Atletskog kluba Inđija su još jednom pokazali da su mlade nade inđijske atletike.
ČESTITAMO!!!!
1 thought on “USPEH INĐIJSKIH ATLETIČARA: Bravo za dva Miloša”