Povodom Dana državnosti 15. februara, Kulturni centar Inđija organizuje veliki Sretenjski koncert sa početkom u 19 časova.
Na koncertu će nastupiti Gradski hor, Tamburaški orkestar pod vođstvom maestra Ljubinka Lazića, KUD „Soko“ i harmonikaška sekcija. Ulaz za sve posetioce je slobodan.