Karate klub „Sensei“ osvojio je četiri srebrne i dve bronzane medalje na Kupu Vojvodine održanom proteklog vikenda u Apatinu.
Srebrna odličja izborili su mlađi senior Sladić Lazar u katama pojedinačno kao i u borbama u kategoriji do 75 kg., Žigić Saša u kategoriji muških nada u katama pojedinačno i Korać Nikola u kategoriji pionira kate pojedinačno.

Treće mesto i bronzu izborio je Vrekić Nemanja u apsolutnoj kategoriji seniora u katama pojedinačno i Korać Nikola u kategoriji pionira u borbama pojedinačno do 35 kg.
Na takmičenju koje je organizovao Šotokan Karate savez Srbije i Karate Federacije Vojvodine učešća je uzelo 20 klubova sa 350 takmičara.
Sledeći izazov za naše karatiste je Kup Srbije.
BRONZA na državnom prvenstvu za karatistkinju Moniku Jurišić