Odbojkašice Gimnazije „Branko Radičević“ iz Stare Pazove osvojile su zlatnu medalju na školskom prvenstvu u odbojci u Češkoj u gradu Brnu i postigle istorijski uspeh.
Staropazovačka ekipa se plasirala na takmičenje kao najbolja u Srbiji, a u finalu su pobedile devojčice iz Nemačke rezultatom 3:1, dok su u polufinalu igrale sa ekipom Turske.
USPEH GIMNAZIJALCA: Igor Mirosavljević pobednik

Jovana Mirosavljević, Ivana Lihtler, Jelena Vasić, Milica Nikolić, Irina Milanović, Veronika Đokić, Vanja Savić, Milica Medved, Teodora Simeounović, Natalija Tanasković, Matea Puškarić i Milana Šarac su donele zlatno odličje i pehar u Gimnaziju.
Ekipu je pripremao Miroslav Marković, profesor fizičkog vaspitanja, a zlatne devojke su pokazale da su najbolje i da su zaslužno ponele titulu najboljih odbojkašica na svetu.