Izložba na šetalištu
Povodom obeležavanja 100 godina od završetka Velikog rata, Ustanova Kulturni centar Inđija uz podršku Opštine Inđija u saradnji sa Vojnim muzejem iz Beograda postavila je nove fotografije i drugu postavku na šetalištu u Inđiji na temu “Povlačenje srpske vojske i boravak na Krfu”.

Treća postavka koja će biti prikazana iduće nedelje nosi naziv „Uloga saniteta tokom Prvog svetskog rata“ a poslednja „Solunski front“.

Svi građani moći će da pogledaju fotografije tokom celog dana, a i u večernjim časovima jer sadrže specijalno osvetljenje.

Izložba će biti otvorena do 10. decembra.