Druga faza rekonstrukcije gradskog bazena u Inđiji treba da počne od marta poručuju nadležni iz “Sportskog centra”. Budžetom su već predviđena sredstva za uređenje, a kako navodi direktor ove ustanove Ilija Trbović uskoro će početi pripremni radovi, kako bi se popravile usluge za sve posetioce. Podsećamo, prvom fazom radova je urađena zamena betonskih oplata oko školjke bazena kao i sanacija krova na mašinskom postrojenju. Takođe su postavljena dva tobogana, takozvane staze „kamikaza“. Za ovu namenu Ustanova Sportski centar, koja upravlja Gradskim bazenom u Inđiji izdvojila je 10 miliona dinara. Poslednji put radovi na bazenu vršeni su pre 20 godina. Gradski bazen izgrađen je davnih sedamdesetih godina prošlog veka i ima veoma dugu tradiciju koja se ogleda u velikoj posećenosti tokom kupališnih sezona decenijama unazad.