Na Balkanskom prvenstvu koje se održava u Istanbulu u Turskoj, Aleksandra Bodrožić se do pobedničkog trona borila sa najboljim takmičarkama u katama iz 12 balkanskih zemalja. U prvom meču savladala je Miu Bulatović iz Crne Gore rezultatom 3:2, u drugom meču pobedila je Zeyneb Nur Gundogdu iz Turske rezultatom 4:1, u trećem meču Arhontia Dionysopulos iz Grčke sa 5:0, u četvrtom meču pobedila je Zahru Adilović iz BIH rezultatom 5:0, u polufinalu pobedila je Lanu Drču iz Crne Gore a u finalu Anu Pavlović iz Bara – MNE rezultatom 3:2.

Aleksandra je u 2026. osvojila prvenstvo Srbije, Kup Srbije, Zlatni pojas Čačka , Beogradski pobednik a ovo je prvo zlato na Balkanskom prvenstvu za Karate klub „Železničar“.

Trener katašica Željko Mandić zadovoljan je postignutim istorijskim rezultatom za Želeničar.