Bazen Inđija
Kako je i najavljeno na otvaranju gradskog bazena , u nedelju 8. jula u 19:30 Inđija će biti jedna od 10 gradova domaćina u Srbiji koja će imati ekipu u takmičenju IGRE BEZ GRANICA.

Predstavnici opština i gradova takmičiće se međusobno u 13 zanimljivih disciplina u vodi, a pobednik u Inđiji odlazi na polufinale u Somboru.
Finale je zakazano na Zlatiboru a grad/opština pobednik odlazi na evropsko takmičenje u Luksemburgu gde će predstavljati Srbiju.

Atraktivne igre na vodi postoje već devet godina i prvi put se održavaju u Inđiji. Inđijsku ekipu čine 4 momka i dve devojke koji se uveliko spremaju za predstojeće izazove.
BESPLATNO LETOVANJE ZA 24 MALIŠANA
Program „Igre bez granica“ će prenositi Happy televizija, a publika će moći da podrži inđijsku ekipu na takmičenju.