Deca OŠ Petar Kočić
Prva radionica projekta „Ćirilica – moje pismo“ održana je 20. oktobra u organizaciji Udruženja žena „Etnodom Gorocvet“ iz Inđije, a zajedno sa nastavnicima i đacima OŠ „Petar Kočić“.

-Tokom tri meseca održaćemo radionice na kojima ćemo izučavati tradiciju, a poseban akcenat će biti na ćiriličnom pismu ističe Jovanka Šovljanski, predsednica udruženja i dodaje da će po završetku projekta svi radovi biti izloženi u TQ Inđija.
ŽENE IZ „GOROCVETA“ VEZLE BILBORDE ZA COCA-COLU

Projekat „Ćirilica-moje pismo“ je podržala lokalna samouprava opštine Inđija.