Kako su istakli nadležni u Inđiji ove godine treba da počne izgradnja pešačko-biciklističke staze od prvog kružnog toka u Inđiji do Autlet šoping centra.
Kako bi projekat mogao da se realizuje lokalna samouprava treba u narednom periodu da otkupi deo parcela na kojima će staza biti izgrađena.
Kako je istakao predsednik opštine Vladimir Gak reč je o 25 parcela, čiji vlasnici treba da prodaju opštini deo zemljišta kako bi projekat započeo.
Očekuje se da će ovaj posao biti završen u narednih nekoliko meseci, a izgradnjom trim staze komunikacija sa severoistočnom radnom zonom kao i sa naseljenim mestom Novi Karlovci biće znatno bolja.