Radnici JKP “Komunalac” u Inđiji u prethodne dve nedelje bili su angažovani na kompletnom zimskom uređenju grada. Prema rečima nadležnih obavljali su sledeće poslove:

-zimsko uređenje i održavanje cvetnih površina u gradu
-košenje sportskih terena
-jesenje orezivanje krošnji
-odvoženje kabastog otpada

-uređenje gradskih parkova
-košenje prilaza gradu
-prikupljanje otpada na putnim pravcima

-uklanjanje obolelih stabala u saradnji sa “Institutom sa nizijsko šumarstvo i životnu sredinu”.

Radnici ovog javnog preduzeća takođe su bili angažovani na sređivanju parkovskog dečijeg mobilijara, a ovih dana je nabavljen novi usisivač za održavanje čistoće u gradu.
