PAZOVA INĐIJA VESTI
Zbog situacije u preduzeću „Lasta“, veći broj zaposlenih napustio je radno mesto, što je dovelo do toga da manji broj autobusa saobraća ulicama Inđije. Kako navode iz „Laste“, u pomoć su upućeni radnici iz drugih gradova, a stabilizacija saobraćaja očekuje se u narednih dan ili dva.
Svesni nastalih problema, iz ovog preduzeća uputili su izvinjenje građanima i zamolili za strpljenje. Istovremeno, Opština Inđija je, kako navode nadležni, preduzela sve neophodne mere kako bi se ovaj dugogodišnji problem u narednih mesec dana trajno rešio.
Važno je napomenuti da je u toku proces preuzimanja „Laste“ od strane kompanije „Strela Ub“, te se uskoro očekuje potpisivanje novog ugovora sa novim prevoznikom i uvođenje novih autobusa, o čemu smo ranije pisali.