Opštinski odbor Srpske napredne stranke i ove subote organizovao je terenske aktivnosti postavljanjem štandova u Staroj Pazovi, Novoj Pazovi, Banovcima, Vojki i Golubincima.
Tom prilikom građanima je deljen promotivni materijal, a članovi stranke razgovarali su sa meštanima o aktuelnim političkim temama i planovima za dalji razvoj ovih mesta.
Tokom trajanja akcije, građani su u neposrednom kontaktu sa aktivistima SNS-a imali priliku da se informišu o aktuelnim projektima, ali i da iznesu svoje predloge i sugestije u vezi sa rešavanjem svakodnevnih problema.
Meštani su iskoristili priliku da postave pitanja i iznesu svoje stavove o dosadašnjem radu lokalne samouprave, uz poruku da je otvorena komunikacija sa građanima jedan od prioriteta u daljem radu stranke.



