POBEDA ODBOJKAŠICA INĐIJE: Veliki iskorak ka Super ligi

Još jedna pobeda odbojkašica Inđije vredna tri boda, ovoga puta protiv ekipe Spartaka iz Ljiga.
Bila je to prava odbojkaška poslastica, sa pregršt dobrih poteza sa obe strane. Obe ekipe izuzetno motivisane važnošću utakmice, borbene do poslednjeg atoma snage.
Početak utakmice pripada gošćama iz Ljiga, drugi set borba za svaku loptu za svaki poen 25:23 za Inđiju.
Treći set i nastavak velike bitke pune neizvesnosti, ali na kraju više strpljenja i znanja imala je ekipa Inđije.
Krajem trećeg seta pri rezultatu 24:21 za OK Inđiju nažalost se povredila igračica gostujće ekipe Anica Grujičić kojoj želimo brz oporavak.
Četvrti set, dobar početak Inđije, sredinom seta Spartak preuzima kontrolu, ali kada je bilo najvažnije naše devojke pokazuju kvalitet za veliku pobedu od 3:1 u setovima.
Čestitamo našim devojkama na pobedi i VELIKO HVALA.
Već u sredu nas očekuje nova utakmica u Inđiji kada od 20 časova dočekujemo ekipu Jedinstva iz Užica.